Ile pieniędzy za zwichnięcie barku odszkodowanie z polisy na życie

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Ile pieniędzy za zwichnięcie barku odszkodowanie z polisy na życie

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Evcia 3 lat temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  dwukropek
  Uczestnik

  Chcialbym się zorientować ile pieniędzy dostanę za zwichnięcie barku odszkodowanie byłoby wypłacane z mojej polisy na życie. Podczas pchania samochodu przeskoczyło mi coś w barku. Po pojechaniu do szpitala okazało się, ze mam wyrwany prawy bark. Miałem pod narkozą nastawiany bark. Jestem na rehabilitacji.

  Avatar
  kurka
  Uczestnik

  Z ZUS-u to nie wiem ale jesli masz indywidualne ubepzieczenie to moze orzekną Ci z 5% uszczerbku… ale to nigdy nie wiadomo jakie za zwichnięcie barku odszkodowanie możesz dostać

  Avatar
  dabek
  Uczestnik

  Dzień dobry, złamałem nogę. było to złamanie spiralne kostki oraz zerwanie więzadła trójgraniastego oraz torebki stawowej. noge zespolono mi jedną śruba oraz prętem Rusha. założono mi gips na prawie dwa miesiące. chciałbym się dowiedzieć jakie odszkodowanie moge dostac.

  Avatar
  Evcia
  Uczestnik

  Mój znajomy też miał zwichnięcie barku i dostał odszkodowanie z polisy. Tylko to jest tak że każda polisa inaczej płaci. Jak kupowałam dla siebie to mi powiedział ten sprzedawca że nie ma jednej umowy i każdy ubezpieczyciel ma swoje warunki które można w dodatku negocjować. Także ciężko tu powiedzieć jak duże za zwichnięcie barku odszkodowanie możesz dostać. Wszystko zależy od twojej polisy.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.