Złamanie kostki bocznej odszkodowanie PZU

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Złamanie kostki bocznej odszkodowanie PZU

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 2 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  pawelko
  Uczestnik

  Podczas wyjazdu miałem złamanie kostki bocznej a konkretnie uraz dotyczy stawu skokowego prawego. Gips miałem na okres 5 tygodni. Mam pełną dokumentację medyczna i byłęm pod opieka 2 ortoedow wraz z RTG. Na komisji przyznano mi 4 % uszczerbku i mimo uplywu kilku tygodni dalej kostka boli. jak mozna odwolywac sie od tej decyzji i czy w ogole jest sens ?

  Avatar
  grzesi00
  Uczestnik

  To chyba wszystko zależy od warunków umowy jakie masz podpisane. Bo to jest różnie z tymi ubezpieczycielami. Jak chcesz to mozesz spróbować się odwoływać ale w sumie to ja bym wolał zostawić temat. Wiecej załatwiania i jeżdżenia niż to warte moim zdaniem. A te kwoty odszkodowań z takich polis to wiesz, tyle co nic.

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Szanowny panie… według mnie to nie ma sensu się odwoływać. Chociaż w sumie to kwestia samego odszkodowania i ile wypłacają za 1% uszczerbku na zdrowiu. Jeżeli masz dobre warunki i płacisz wysoka składkę co miesiąc to możesz pokusić się o napisanie odwołania

  Avatar
  Werty
  Uczestnik

  Witam wszystkich serdecznie. Mam problem z pieniążkami od ubezpieczalni mojej gdzie mam polisę nnw. Płacę 70 zł co miesiąc tej składki i jak w domu malowałem ściany to spadłem z takiego stołka i mocno stłukłem sobie lewą rękę. Złamania nie było ale miałem ogromnego siniaka i mięśnie strasznie bolały. Miałem zwolnienie z pracy na 2 tygodnie. Jak napisałem wiadomość razem z opinią lekarza rodzinnego do ubezpieczalni to odpisali że uraz nie kwalifikuje się do wypłaty świadczenia i nie dostałem nic. Czy jest jakaś szansa na jakies peniądze?? Co musiałbym teraz zrobić żeby mi wypłacili odszkodowanie bo przeciez uraz miałem i jest wszystko udowodnione.

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  To jest akurat normalne że tak powiem. Niech pan sobie na spokojnie spojrzy na warunki ubezpieczenia bo tam jest taka tabela uszczerbku na zdrowiu. Są wypisane poszczególne urazy a obok przypisana wartość procentowa. Jeżeli nie znajdzie tam pan swojego urazu czyli stłuczenia to faktycznie nic wtedy sie nie należy. Nawet żadne odwołania nic nie zmienią. Jest umowa i tyle, na nią się pan zgodziłeś. Może warto zmienić ubezpieczyciela skoro nie płacą za poważne stłuczenie, co skutkowało 2 tygodniami zwolnienia z pracy

  Avatar
  Werty
  Uczestnik

  Czyli nie dostanę nic? Mam przed sobą te tabelę i są tutaj złamania kości, zwichnięcia ale nic nie ma o stłuczeniu. To po co ja płaciłem tyle lat te składki jak nawet paruset złotych mi nie dadzą? Przecież dwa tyg. zwolnienia dostałem to chyba nie z własnego widzi mi się tylko mam na to wszystko papiery że było stłuczenie i objawy takie a nie inne. Bez sensu w takim razie te wszystkie ubezpieczenia.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.