Jak napisać odwołanie do zus w sprawie odszkodowania?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Wzory dokumentów Jak napisać odwołanie do zus w sprawie odszkodowania?

Tagi: 

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  krajtakipiekny 6 lat, 3 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  Jur54
  Uczestnik

  Witam dzień dobry cześć! Powiedzcie mi jak napisać odwołanie do ZUS w sprawie odszkodowania? Mianowicie ZUS przysłał mi odmowę i chciałbym napisać odmowę tylko nie wiem jak to mam napisać.

  Avatar
  Ewka23
  Uczestnik

  A co Ci się stało, jeśli można wiedzieć ?

  Avatar
  Jur54
  Uczestnik

  Miałem wypadek w pracy. Przez 2 tygodnie miałem kostkę w gipsie i jestem 3 tydzień na zwolnieniu lekarskim. Wszystkie dokumenty przesłałem do nich (nawet protokół powypadkowy był zrobiony) a oni przysyłają mi odmowę.

  Avatar
  Ewka23
  Uczestnik

  Napisz czego Ci odmówili (bo to ważne).

  Avatar
  Jur54
  Uczestnik

  Dokumenty zostały źle wysłane 🙁 wiem, że muszą być dokumenty potwierdzające zakończenie leczenia, a nie kserokopia historii choroby, która została wysłana :/ Co ja teraz mam zrobić ?

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Ale przez to że dokumenty zostały źle wysłane dostałeś odmowę czy przed chwilą wysłałeś dokumenty ale niestety pomyliły ci się one? Generalnie to według mnie powinieneś wysłać i to i to, im więcej papierów wyślesz tym mniejsza wątpliwość co do doznanych obrażeń.

  Avatar
  krajtakipiekny
  Uczestnik

  Mi nic nie pomogło jak wysłałem im wszystko ale ja miałem wypadek 7 lat temu to może teraz się pozmieniało. Na twoim miejscu bym wysłał wszystko co mam z tej dokumentacji i niech sobie wybierają to co chcą i co im potrzebne

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.