Jak powinno wyglądać oświadczenie o zadośćuczynieniu wzór?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Jak powinno wyglądać oświadczenie o zadośćuczynieniu wzór?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  omamo 3 lat, 5 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  lux32
  Uczestnik

  Witam, jak powinno wyglądac oświadczenie o zadośćuczynieniu wzór spisane przez sprawcę i pokrzywdzonego w przypadku dojścia do porozumienia w kwestii odszkodowania wzamian za wycofanie sprawy cywilnej za pobicie ?

  Avatar
  omamo
  Uczestnik

  Witam. miałam wypadek. Postawiono diagnozę skręcenie z pęknięciem kości. Spisano kartę wypadku w drodze do pracy, jednak ZUS stwierdził, że nie mam prawa do odszkodowania, ale mogę spróbować uzyskać je w ramach ubezpieczenia grupowego. Czy nie posiadając ubezpieczenia indywidualnego mogę wystąpić o odszkodowanie?

  Avatar
  opoka
  Uczestnik

  Chorobowe masz placone 100%, tak?
  Jesli nie masz ubezpieczenia indywidualnego od NNW to moze jestes ubezpieczona grupowo u swojego pracodawcy. Czy masz potrącane z wynagrodzenia jakąś miesieczną skladkę na ubezpieczenie ? Jesli nie jestes pewna to spytaj kogos w płacach lub w księgowosci.

  Avatar
  omamo
  Uczestnik

  Tak. Chorobowe mam płatne 100% natomiast odnośnie ubezpieczenia grupowego to musze się doinformować. Dziekuje za odpowiedz

  Avatar
  omamo
  Uczestnik

  A czy PZU honoruje odszkodowanie za wypadki w drodze do pracy ? Mam potrącaną składkę na ubezpieczenie w wysokości 120 zł.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.