Potrzebna mi jest Ergo Hestia tabela świadczeń, ktoś pomoże?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Wzory dokumentów Potrzebna mi jest Ergo Hestia tabela świadczeń, ktoś pomoże?

Tagi: 

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ToTTO 6 lat temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  oko
  Uczestnik

  Czy ma ktoś z Państwa dostęp do Ergo Hestia tabela świadczeń ? Za utratę wzroku w jednym oku dostałem 30% Chciałbym się zorientowac czy mnie oszukano. Prawe oko słabnie. Oko się kurczy i jest to widoczne. Czy ten fakt powinien miec wpływ na procentowy uszczerbek na zdrowiu ? Chcę dostać jak największe odszkodowanie

  Avatar
  girol
  Uczestnik

  Według tabeli jest przyznany jak najbardziej dobry procent.

  Avatar
  wanda
  Uczestnik

  Najlepiej zwrócić sie do PZU o przesłanie tabel wraz z orzeczeniem komisji lekarskiej która orzekła o wysokości uszczerbku Można też poszukać tabeli uszczerbku na stronie internetowej pzu

  Avatar
  oko
  Uczestnik

  Czy pzu mogło sporządzic orzeczenie bez powoływania mnie na badanie?

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Tak, poniewaz żadne przepisy nie nakładają na ubezpieczyciela obowiązku powoływania komisji lekarskiej, Zwykle jest ona powoływana aby rzetelnie ocenić stały lub długotrwały uszczerbek na zdrowiu.

  Avatar
  juty
  Uczestnik

  TU nie ma obowiązku kierować na komisje, tym bardziej jeżeli jest szkoda całkowita, np. stwierdzona specjalistycznym badaniem utrata wzroku.

  Avatar
  oko
  Uczestnik

  Aha dziękuję za pomoc.

  Avatar
  ToTTO
  Uczestnik

  Czekałeś dwa miesiące na odpowiedź? Wow! To chyba prędzej na pewno coś udało Ci się ustalić. 30% to całkiem za sporo i według mnie adekwatnie do takich obrażeń. Najlepiej jednak zawsze zerknąć do tabeli uszczerbku danego ubezpieczyciela bo praktycznie to z tego co się orientuje, to każdy ma swoje wytyczne.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.