Złamanie kostki bocznej bez przemieszczenia – ważne pytanie!

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Złamanie kostki bocznej bez przemieszczenia – ważne pytanie!

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Frydericco 6 lat temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  grosik
  Uczestnik

  Czesc, grałem na boisku i nagle poslizgnalem sie i lewa noga zostala pode mna. Miałem złamanie kostki bocznej bez przemieszczenia i 5 tygodni spędziłem w szynie gipsowej. To był koszmar bo lubię grać i przegapiłem niestety kilka ważnych meczy towarzyskich. Mam w związku z tą kontuzją kilka pytan, a mianowicie czy mrowienie i uczucie przy kostce jakby mi ktoś robił pokrzywkę jest normalne? Czy możliwe jest zastosowanie gipsu żywicznego? Czy mogę spokojnie kilka razy na jakiś czas ruszać palcami u nogi? Jak to wygląda po zdjęciu gipsu. Jak długo trwa dochodzenie do siebie? Byłbym wdzięczny za ewentualne porady, pozdrawiam.

  Avatar
  Frydericco
  Uczestnik

  Z bratem mieliśmy podobną przygode bo też złamał sobie kostkę ale jak byliśmy w górach na wyjeździe. Najlepsze że nie podczas wspinaczki czy zejścia ale jak odjeżdżaliśmy już z motelu to na schodach się to stało. Po zdjęciu gipsu od razu miał rehabilitację robioną i ruszał normalnie palcami cały czas. Więc chyba też powinieneś już ćwiczyć.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.