Zwichnięcie skręcenie i naderwanie stawów i więzadeł stawu skokowego odszkodowanie

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Wypadki przy pracy Zwichnięcie skręcenie i naderwanie stawów i więzadeł stawu skokowego odszkodowanie

Tagi: 

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  raba 5 lat, 6 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  polar
  Uczestnik

  Miałem wypadek przy pracy, a konkretnie zwichnięcie skręcenie i naderwanie stawów i więzadeł stawu skokowego i mam pytanie o odszkodowanie. Po 3 miesiącach jak zaczęła mi drętwieć ręka wysłano mnie do neurologa. Okazało sie że mam uszkodzone 2 nerwy. Na zwolnieniu byłem 180 dni potem skierowano mnie na zasiłek rehabilitacyjny na 2 miesiące. Bez komisji orzeczono 3 %. Za tyle bólu to lekka przesada… Czy mogę się odwołać jesli tak to jak to zrobić ?

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Można składać odwołanie od decyzji TU oraz złożyć wniosek do ZUS.

  Avatar
  polar
  Uczestnik

  Ma ktoś wzór wniosku o odwołanie od orzeczenia PZU ?

  Avatar
  whato
  Uczestnik

  Odwołanie pisze się własnymi słowami. Powinno zawierać oznaczenie zaskarżonej decyzji, określenie i zwięzłe uzasadnienie zarzutów i wniosków oraz podpis ubezpieczonego. Należy pisać z czym się nie zgadzamy i o co wnosimy. Pisma składa się przez dziennik podawczy za zwrotnym potwierdzeniem na kserokopii.

  Avatar
  polar
  Uczestnik

  Dziękuję za pomoc

  Avatar
  raba
  Uczestnik

  witam serdecznie. Miałam wypadek w pracy w którym doznałam złamania lewej nogi..w szpitalu leżałam 14 dni miałąm zabieg operacyjny..zwolnienie przez 160 dni… zus przyznał mi 15 % długotrwałego uszczerbku na zdrowiu… a pzu 2%…chciałąbym sie odwołąc

  Avatar
  adwokat
  Uczestnik

  Trzeba porównać tabelę uszczerbku na zdrowiu którą posługuje się ZUS i PZU. Przed złożeniem odwołanie proszę zażądać doręczenia orzeczenia lekarza orzecznika, tabel oceny trwałego uszczerbku na zdrowiu oraz decyzji.

  Avatar
  raba
  Uczestnik

  Dziękuję za odpowiedz]

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.