Skręcenie kręgosłupa szyjnego odszkodowanie PZU

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Skręcenie kręgosłupa szyjnego odszkodowanie PZU

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  nacik 6 lat, 2 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  romeczek
  Uczestnik

  Witam pięknie Państwa!

  Od razu przechodzę do meritum sprawy, mam ważne pytanie o skręcenie kręgosłupa szyjnego odszkodowanie PZU. Niestety w wyniku wypadku samochodowego doznałem skręcenia kręgosłupa w odcinku szyjnym. Przez 20 dni miałem zwolnienie lekarskie. Kołnierz ortopedyczny przez 14 dni. PZU wypłaciło mi 1500zł. Podczas rozmowy z kobietą, która prowadziła moją sprawę, dowiedziałem się, że kwota ta jest za ból i wyższa nie będzie. W odpowiedzi na zapytanie o procent uszczerbku na zdrowiu, Pani dała mi odpowiedź, że lekarze na komisji lekarskiej nie przyznali mi żadnego procentu… Według mnie powinienem dostać dużo więcej. Czy mam się odwoływać ?

  Avatar
  gdybys
  Uczestnik

  Rzeczywiście odszkodowanie wydaje się być zaniżone…Czy nadal kontynuujesz leczenie ?

  Avatar
  sawian
  Uczestnik

  Dzień dobry, w wyniku wypadku samochodowego, w którym dachowałem uszkodziłem sobie kręgosłup (skręcenie odcinka szyjnego) Policja uznała za przyczynę wypadku zły stan drogi oraz przebicie opony. Od kogo mogę żadać odszkodowania ?

  Avatar
  kkww22
  Uczestnik

  do romeczka: Jesli się odwołasz to pewnie zwiększą Ci do 2000zł. Jesli nadal będziesz nie zadowolony to pozostaje droga sądowa.

  Avatar
  nacik
  Uczestnik

  Najlepiej skorzystać z pomocy firm, które zajmują się wywalczaniem dodatkowych pieniędzy od ubezpieczycieli.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.