Złamany mały palec w stopie odszkodowanie PZU zbyt małe!!

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Złamany mały palec w stopie odszkodowanie PZU zbyt małe!!

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Arbuzek 5 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  aloha
  Uczestnik

  Powiedzcie mi ile za złamany mały palec w stopie musi wynosić odszkodowanie od PZU? Podczas lekcji w-fu miałem wypadek. Od razu pojechałem do szpitala i okazało się, że środkowy palec stopy prawej jest złamany. Podczas leczenia były jakieś problemy ze zrastaniem się kości. Kość jeszcze się nie zrosła. Leczenie trwało 2 miesiące. Palec boli mnie do dnia dzisiejszego chociaż minęły już prawie 3 miesiące. Otrzymałem decyzje o wypłacie odszkodowania w kwocie 100zł. Zdecydowałem się, że napisze odwołanie tylko czy to coś da ?

  Avatar
  brat
  Uczestnik

  odwołanie na pewno nie zaszkodzi, warto zamieścić zaświadczenie lekarza, dokumentacje z leczenia itp.

  Avatar
  aloha
  Uczestnik

  Ja już to wszytsko zamieściłem składając papiery. Jak mam napisać to odwołąnie ? Wie ktoś ?

  Avatar
  Arbuzek
  Uczestnik

  Dzień dobry. Czy mogę liczyć na pomoc? Na początku roku szkolnego we wrześniu opłaciłem 100 zł na ubezpieczenie w szkole. W grudniu na WFie podczas skakania wzwyż jakoś spadłem na materac że złamałem dwa palce w stopie. Po miesiącu dostałem z ubezpieczenia 140 zł. Co mam zrobić aby dostać więcej? Czy będzie to możliwe?

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Najpierw musisz sobie przeczytać co jest napisane w warunkach ubezpieczenia. Powinieneś dostać takie pismo ze szkoły. Tam będziesz miał tabelkę i wypisane kwoty które przysługują za konkretną kontuzję. Jeżeli dostałeś tyle ile jest tam napisane, to nic już nic ci nie da wysłanie pisma do ubezpieczyciela o zwiększenie odszkodowania

  Avatar
  Arbuzek
  Uczestnik

  Właśnie nie mam żadnych dokumentów. Wpłacałem pieniądze w sekretariacie na początku roku i nic mi nie dali, a rodzice też nic nie dostali pocztowo. Koleżanka z innej klasy mówiła że kiedyś jak w domu złamała palec i tez była ubezpieczona w szkole to dostała 120 zł. To chyba te 140 co mi dali to za mało jest? Powinienem ponad 200 zł mieć za te złamania. Co myślicie? No i skąd te dokumenty wziąć?

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.