Złamanie oczodołu odszkodowanie z PZU jest chyba za małe

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania PZU Złamanie oczodołu odszkodowanie z PZU jest chyba za małe

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  BaaB 4 lat, 3 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  face
  Uczestnik

  Uległam wypadkowi, w wyniku ktorego doznałam urazu twarzoczaszki, w tym złamanie oczodołu odszkodowanie jednak to mój główny problem, ponieważ otrzymałam zdecydowanie za mało. Spędziłam 14 dni w klinice, przeszłam operację, 6 tygodni nosiłam szyny i wyciąg. Straciłam nawet węch i smak. Po komisji lekarskiej otrzymałam kwote w wysokosci 20 tysiecy, co byc moze pokryje moje koszty leczenia. Na jaka kwote odszkodowania moge liczyc, za urazy ktorych doznałam. Dodam ze wymagam tez opieki psychologa.

  Avatar
  qsaj
  Uczestnik

  Nie wiem o jaką kwotę możesz się starać ale z doświadczenia wiem że ubezpieczalnie często zaniżają kwoty odszkodowania. Dlatego warto zebrać wszystkie dokumenty lekarskie i oryginały faktur i rachunków za leczenie.

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  A gdzie konkretnie doszło do tego wypadku, w jakich okolicznościach? Bo jak rozumiem dostała pani odszkodowanie z PZU, tak? W sumie to ciężko negocjować jeżeli była to polisa NNW czyli taka na życie. Ale jeśli pieniądze te były wypłacone z polisy OC no to jak najbardziej ma pani prawo do pełnego odszkodowania za leczenie, rehabilitację i opiekę psychologa. Zakład ubezpieczeń powinien również przyznać stosowną kwotę tytułem zadośćuczynienia za doznane krzywdy. Za tak poważny uraz to spodziewałbym się kwoty rzędu nawet paruset tysięcy złotych więc jest o co walczyć.

  Avatar
  BaaB
  Uczestnik

  Droga pani ja miałem złamany nos w wypadku samochodowym i częściowo utraciłem węch i smak. Dostałem 60 tysięcy w sumie od ubezpieczyciela więc jak Pani ma taki podobne urazy to te 20 tysięcy to na pewno za mało. Ja z początku miałem problemy żeby mi zwrócili pieniądze za dojazdy bo praktycznie każdego dnia gdzieś musiałem jechać to na kontrole, to do apteki a wszystko kosztuje przecież. Jak dla mnie to powinna pani się zgłosić do kancelarii bo wiem po sobie ile to jest załatwiania i tych dokumentów ile trzeba powypełniać. Szkoda czasu i nerwów.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.