Odszkodowania powypadkowe PZU za obrzęk kolana po wypadku drogowym

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Odszkodowania powypadkowe PZU za obrzęk kolana po wypadku drogowym

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  grazyna120 5 lat, 6 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  szinsu
  Uczestnik

  Jestem w trakcie dochodzenia odszkodowania powypadkowe PZU. Chciałem zorientować się ile procent uszczerbku na zdrowiu mogą mi orzec na komisji
  lekarskiej PZU. Jestem ubezpieczony w ramach grupowego ubezpieczenia pracowniczego. W wyniku wypadku drogowego doznałem silnego obrzęku kolana oraz miałem krwiak okolicy krzyżowej kręgosłupa, który był usuwany chirurgicznie podczas dwudniowego pobytu w szpitalu. Odszkodowanie za wypadek drogowy powinno być też wypłacone z polisy OC i będę o to wnosił ale najpierw załatwię sprawę ze swoją polisą NNW.

  Avatar
  kukulip
  Uczestnik

  Wystepuj o odszkodowanie bo na prawde warto. jezeli wypadek mial miejsce w pracy to mozesz dostac rowniez odszkdowanie z ZUS i do tego z ubezpieczenia OC sprawcy pojazdu gdy to nie ty spowodowales wypadek.

  Avatar
  szinsu
  Uczestnik

  Wypadek miał miejsce w drodze z pracy do domu więc jestem świadomy,że na odszkodowanie z ZUS-u nie mam żadnych szans. O odszkodowanie z OC sprawcy będę na pewno występował,gdyż byłem ewidentnie ofiarą wypadku.Sprawca na szczęscie przyznał się przed policją,że to była jego wina i obyło się bez komplikacji.

  Avatar
  grazyna120
  Uczestnik

  Mój syn uległ wypadkowi samochodowemu, był pasażerem.Doznał licznych obrażeń; pęknięcia prawego płata wątroby, krwawienie do jamy otrzewnej, złamanie podkrętarzowe kosci udowej lewej, złamanie kości łonowej i kulszowej lewej, uraz głowy, wstrząśnienie mózgu. Miał 2 operacje na brzuchu ma aż 15 szwów na lewej dłoni 16 i na stopie. Kierowca był trzeźwy ale nie miał prawa jazdy bo miał zabrane. Czy jak syn będzie się starał o odszkodowanie z OC to w jakiś sposób nie ucierpi ten kierowca ?

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.