KRUS odszkodowania cennik za złamanie kości promieniowej

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania KRUS KRUS odszkodowania cennik za złamanie kości promieniowej

Tagi: 

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 4 lat temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  ELA21
  Uczestnik

  Miałam wypadek w wyniku którego doszło do złamania głowy kości promieniowej. Jak wygląda sprawa z KRUS odszkodowania cennik bo na pewno jakiś mają specjalny na złamania? Miałam operację i protezoplastykę. Moje pytanie jest następujące: ile jednorazowego odszkodowania powinnam dostać ? Dodam, że po odwołaniu dostałam 15%. Ciągle jednak mam objawy takie jak sztywność palców, ból i obrzęk nadgarstka. Ręka jest osłabiona i zimna.

  Avatar
  polka1
  Uczestnik

  O ile mi dobrze wiadomo to teraz jest tak, że KRUS płaci 700zł za każdy 1% stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu. Z tego co Pani napisała wynika, że może Pani dostać 10.500 zł. Jeśli natomiast chodzi o prawdziwość oceny Pani szkody to najlepiej aby wypowiedział się na ten temat jakiś znawca np. lekarz orzecznik.

  Avatar
  kazik
  Uczestnik

  Witam, jestem ubezpieczony w KRUS-ie i miałem operację bo złamałem palec u nogi. Przez ponad 7 tygodni miałem go wsadzonego w gips. O jaki procent odszkodowania mogę się ubiegać ?

  Avatar
  lalo
  Uczestnik

  A w tabeli nie możesz sobie sprawdzić ?

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Poczekaj i sama zobaczysz ile pieniędzy dostaniesz. A nawet nie wiem czy krus ma swoje tabelki. A nie orientowałaś się czy możesz dostać dodatkową kasę z oc rolnika? Bo jeśli na gospodarstwie rolnym miałaś wypadek to możesz to normalnie zgłosić do ubezpieczyciela rolnika i dostaniesz odszkodowanie z polisy oc. Poczytaj trochę w tym temacie na różnych stronach odszkodowawczych. Aż tak dobrze działania tej polisy nie znam, ale wiem że taka jest i można normalnie z niej dostać odszkodowanie.

  Avatar
  mojaRACJA
  Uczestnik

  Witam wszystkich. Ja mam małą prośbę żeby to wszystko wyjaśnić bo chyba pewnych rzeczy nie rozumiem. Tyle tych ubezpieczeń jest że sam się gubię a sam mam problem i też jestem gospodarzem. Jak jestem ubezpieczony w KRUSie i dodatkowo całą rodzinę ubezpieczam w PZU to mogę w razie wypadku uzyskać odszkodowanie z mojej polisy OC? Czyli dostałbym odszkodowanie z 3 różnych firm? Ciekawi mnie ten temat czy w ogóle są jakieś limity na ilość zawartych ubezpieczeń i czy one się nie wykluczają ze sobą?

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Wiesz no nikt ci nie zabroni ubezpieczać się tam gdzie chcesz i na ile chcesz, a to co masz zagwarantowane państwowo to już twój przywilej. Z krusu czy polisy oc zawsze dostaniesz bo to ci prawnie przysługuje, a jak masz jakieś dodatkowe ubezpieczenie to już wszystko zależy od podpisanej umowy z ubezpieczycielem. Mam znajomego który całą rodzinkę ubezpiecza w PZU a dodatkowo on i jego żona mają jeszcze oprócz tego osobne ubezpieczenia i to żeby było śmieszniej w dwóch różnych towarzystwach. Także jak widzisz nikt nikomu nie zabroni się ubezpieczać gdzie chce i ile razy chce.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.