Ubezpieczenie pocztowe oc opinie kierowców

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Odszkodowania komunikacyjne Ubezpieczenie pocztowe oc opinie kierowców

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  karolek 5 lat, 6 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  pocztek
  Uczestnik

  Mam dwa pytania. Pierwsze to chodzi o ubezpieczenie pocztowe oc opinie gdzie mogę znaleźć? Są jakieś fora czy blogi o tej tematyce? Druga sprawa jest taka. Mialem wypadek w którym to ja jestem poszkodowany. Sprawca wypadku niestety uciekl ale udalo mi sie wczesniej zapisac jego numer rejestracyjny. Zgłosiłęm się na policję i po jakims czasie udalo sie go odnalesc. Pan sie przyznal i otrzymal madat. Kiedy jeszcze nie znalem polisy sprawcy zglosilem sie do PZU o likiwdacje szkody. Wyceniono szkode (szkoda calkowita). Kiedy otrzymalem numer polisy sprawcy podalem go do PZU. Oni przekazali dokumenty do TU sprawcy (TUW pocztowe). Jaki czas ma ubezpieczyciel na wyplate odszkodowania? Czy potwierdzenie od sprawcy jest niezbedne do wyplacenia odszkodowania? Nie wystarczy protokol policyjny?

  Avatar
  pipi
  Uczestnik

  Firmę ubezpieczeniową obowiązuje 30-dniowy termin udzielenia odpowiedzi na roszczenie. Jeżeli TU nie potrafi dotrzymać ustawowego terminu radziłabym wystosować pismo najlepiej listem poleconym.

  Avatar
  natka
  Uczestnik

  witam jak dochodzic (i od kogo) odszkodowania za uszkodzony samochod przez sarne na terenie niezabudowanym gdzie nie ma znaku Na miejscu wypadku byla policja i spisala protokol.

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Istnieje szansa uzyskania odszkodowania od Zarządu Dróg.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.