Jakie odszkodowanie za przecięte ścięgno palca wskazującego?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Jakie odszkodowanie za przecięte ścięgno palca wskazującego?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  Zkamil 5 lat, 10 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  moncha
  Uczestnik

  Kto wie ile wynosi teraz odszkodowanie za przecięte ścięgno palca wskazującego? Mam prawie 19 lat. W drodze do szkoły po przewróceniu się przeciołem kwałkiem szkła ścięgno zginacza palca drugiego lewej ręki.. Miałem 2 niezbyt udane zaiegi po których palec nie mógł sie zginac i po 3 zabiegu jest duzy postęp. Palec całkiem nieźle sie zgina ale czucie jest troszke nie takie. Mam duża blizne na dłoni. Jakiej kwoty mogę się spodziewac ?

  Avatar
  mr-kieubasa
  Uczestnik

  Wszystko chyba zależy od ubezpieczenia jakie masz. W gimnazjum ja przykładowo wpłącałem 70 zł na początku roku i później jak miałem skręconą kostkę to chyba 300 zł dostałem wiec bez szału tak ogólnie. Chyba ze np płacisz więcej na to ubezpieczenie to wtedy dostajesz więcej. Teraz w technikum jestem ubezpieczony razem z rodzicami jakoś i niby te stawki takie za uraz są dużo większe. Kiedyś koleżanka też w gimnazjum miała zwichnięty palec to na przykład nic nie dostała bo za mały był uraz. Nie wiem czy przypadkiem też nie będziesz miał podobnie bo skoro już wszystko wraca do normy to moga ci nie przelać pieniędzy ale to zalezy w sumie od tego rodzaju ubezpieczenia

  Avatar
  Zkamil
  Uczestnik

  Ja w liceum za zwichnięcie kciuka nie dostałem nic!! A wpłacałem z tego co pamiętam to 100 zł na początku roku. Więc tak jak pisał poprzednik nie byłbym optymistą odnośnie kasy bo jeśli wszystko się zrasta dobrze i masz sprawny ten palec to moga nie wypłacić żadnej kasy. Z drugiej strony brat jak na wuefie miał zwichnięty nadgarstek to dostał 120 zł z ubezpieczenia szkolnego a jemu też w miarę szybko wszystko się zrosło. Ciężko powiedzieć, zobaczysz jak będzie.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.