Od kogo wziąć zaświadczenie o zakończeniu leczenia druk ?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Wzory dokumentów Od kogo wziąć zaświadczenie o zakończeniu leczenia druk ?

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  brat 6 lat, 2 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  remekowy
  Uczestnik

  Witam, potrzebuję pilnie zaświadczenie o zakończeniu leczenia druk do wypełnienia. Nie wiem niestety, od kogo mam to zaświadczenie wziąć. Do zdjęcia gipsu, zwolnienia wypisywał ortopeda. Teraz natomiast skierował mnie do internisty, który dał skierowanie na rehabilitację. Do dziś jestem na zwolnieniu. Proszę o pomoc

  Avatar
  milka
  Uczestnik

  Musi Pan iść do lekarza, który obecnie Pana prowadzi. Należy złożyć wniosek do pracodawcy o skierowanie do lekarza orzecznika ZUS w celu ustalenia stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu oraz formularz N9 wypełniony przez lekarza prowadzącego leczenie. Po otrzymaniu wniosku pracownika pracodawca po skompletowaniu wszelkich dokumentów wysyła niezbędne dokumenty do ZUS, który na podany adres przesyła zawiadomienie o miejscu i terminie stawienia się na komisję lekarską.

  Avatar
  yt
  Uczestnik

  Najlepiej będzie wziąć od ortopedy, bo to on zna najdokładniej historię Twojej choroby.

  Avatar
  brat
  Uczestnik

  Jeśli przez cały okres choroby lekarzem prowadzącym był ortopeda to on powinien wypisać zaświadczenie, bo to on najlepiej zna historię choroby.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.