Czy za skręcenie stawu skokowego odszkodowanie pzu wypłaci mi?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Wypadek poza pracą Czy za skręcenie stawu skokowego odszkodowanie pzu wypłaci mi?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 5 lat, 9 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  rezowa
  Uczestnik

  Hej, hej!

  Czy Pan lub Pani ekspert tej firmy powie mi, czy za skręcenie stawu skokowego odszkodowanie pzu będzie mi przysługiwać? Miałam wypadek w drodze do pracy. Skręciłam i zerwałam staw skokowy podczas wysiadania z autobusu. Przez 7 dni miałam nogę w szynie. Po tym okresie szyna została ściągnięta i lekarz zalecił noszenie stabilizatora przez 5 tygodni. Jestem w trakcie leczenia. Ile mogę dostać odszkodowania ? Dodam jeszcze, że płace miesięcznie 110 zł ubezpieczenia (PZU + ubezpieczenie w moim banku).

  Avatar
  loriska
  Uczestnik

  Wszystko zależy od wysokości sumy ubezpieczenia, od trwałego uszczerbku no i rodzaj ubezpieczenia też ma znaczenie.

  Avatar
  karolek
  Uczestnik

  Należy to sprawdzić w tabeli odszkodowań. Sprawdź ogólne warunki PZU. Pozdrawiam

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  W sumie to możesz ubiegać się o odszkodowanie ze swojej polisy i być może masz szansę na świadczenia z polisy oc tego przedsiębiorstwa komunikacyjnego. Wszystko zależy od sprawy. A ile możesz dostać to najlepiej przeczytaj sobie w umowie z ubezpieczycielem. Każda polisa ma swoje warunki i nikt tutaj ci nie powie dokładnej kwoty za taki uraz. Można jedynie oszacować, bo w sumie składkę płacisz dosyć wysoką. Obstawiałbym w granicach 2-3 tysięcy zł.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.