Gefion zgłoszenie szkody i likwidacja to kpina. Doczekam się kasy?

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Opinie o firmach ubezpieczeniowych Gefion zgłoszenie szkody i likwidacja to kpina. Doczekam się kasy?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  wrobel 4 lat, 9 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  Jedrula
  Uczestnik

  Bojuję się z Gefionem o odszkodowanie już ponad 3 miechy i już nie mam pojęcia, co robić. To jakaś kpina! Jak oni funkcjonują?!
  Ale może od początku. Babeczka na światłach zagapiła się i walnęła w tył mojego Golfa gdy stałem sobie grzecznie na czerwonym świetle. Zdarza się. Kobiecinka trochę zdenerwowana, ale współpracowała. Podpisaliśmy oświadczenie, dostałem namiary na ubezpieczyciela, zgłosiłem od razu szkodę.
  No i to był ostatni moment jak wszystko szło gładko.
  Najpierw okazało się, że nie ma kserokopii mojego dowodu. No ciekawe, bo na pewno wysyłałem. Ale oni twierdzą, że nie ma. Nie wiem może diabeł ogonem nakrył. Dosyłam niech im będzie byle mieć to już z głowy.
  Potem cisza. Pytam przez mejla co z moją sprawą. Raz, drugi, przy piątym się poddałem. Na infolinii jakaś masakra. Nikt nic nie wie, czeski film, sprawa w toku.
  Na pytanie co to znaczy, że sprawa jest w toku i kiedy w końcu raczą ją zamknąć nikt nie potrafi mi odpowiedzieć.
  Zaczynam zastanawiać się nad wysłaniem wezwania do zapłaty. Myślicie, że coś to da? Swoją drogą, czy koś wie, gdzie wysłać takie pismo? Bo ta firma ma strukturę jak matrioszka. Gefion to ubezpieczyciel, Polins to ich przedstawiciel, ale szkody likwiduje Crawford. Nawet nie wiem, kto nawalił. Ale się jakoś nie dziwię, że to nie działa

  Avatar
  Bolo
  Uczestnik

  Wezwanie do zapłaty, zwłaszcza z odsetkami na pewno ich tam otrzeźwi. Przecież ubezpieczyciel nie chce ponosić strat. Proponuję udać się do jakiegoś prawnika, jak będzie pieczątka kancelarii, to będą wiedzieć, że na laika nie trafili.

  Avatar
  wrobel
  Uczestnik

  jak sie kupuje najtańsze odszkodowanie to potem tak jest janusze

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.