Złamanie kości strzałkowej odszkodowanie po meczu

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Złamanie kości strzałkowej odszkodowanie po meczu

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ENDrju 3 lat temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  bebe
  Uczestnik

  Hej, będąc na meczu piłkarskim miałem złamanie kości strzałkowej odszkodowanie na pewno jakieś uzyskam, ale mniejsza o to. Zalożony mam but gipsowy aż do kolana na 7 tygodni. Pozostały jeszcze 4. Noga praktycznie już nie boli, jedynie w sytuacji gdy wstanę po paru minutach palce robią się bordowe i odczuwam ból. Czy takie złamanie wygląda groźnie? Czy ta niestabilność to efekt tego, że kość nie zalała się jeszcze okostną?

  Avatar
  l98
  Uczestnik

  Ja jestem w gipsie już 12 tyg i też miałam przez pewien czas takie wrażenie że kości mi się ruszają ale lekarz powiedział że to takie wrażenie.

  Avatar
  milka
  Uczestnik

  Czy złamanie wygląda groźnie to najlepiej spytać lekaarza.

  Avatar
  Ekspert Helpfind.pl
  Uczestnik

  Nie warto obciążać nogi, póki jeszcze masz założony gips. Aby ją odciążyć, najlepiej poruszać się o kulach. Czy to poważne złamanie? Z pewnością tak, skoro lekarz zadecydował o tak długim okresie noszenia opatrunku gipsowego.
  Jeżeli jednak coś Cię martwi, pojawiły się jakieś nowe dolegliwości, to warto skonsultować się z lekarzem.

  Avatar
  Maugosia
  Uczestnik

  Dzień dobry forumowiczom!
  Mam problem z odszkodowaniem a w sumie to z dodatkowym odszkodowaniem. Może ktoś będzie mi stanie doradzić w tej sprawie. Zostałam potrącona przez skuterzystę na przejściu dla pieszych. Dostałam już odszkodowanie i pieniądze za uraz nogi, ale sprawa jest tego typu, że ostatnio noga znowu zaczyna mnie strasznie boleć wieczorem i coraz częściej mam bolesne skurcze. Lekarz rodzinny powiedział że są to następstwa wypadku. Czeka mnie szereg zabiegów na które zapisałam się prywatnie bo taki będzie szybciej a na prawdę nie mam siły żeby czekać długo czasu. Czy mogę napisać ponownie do ubezpieczyciela żeby zwrócił mi pieniądze za te zabiegi? Jeden kosztuje 150 zł.

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  Jak najbardziej możesz. Tylko pamiętaj żeby jakoś to uzasadnić. Niech lekarz czy inny specjalista Ci wystawi dokument że ma to związek z wypadkiem. Jak dobrze tego nie udowodnisz, to nic nie dostaniesz. Tylko zgłoś się dopiero jak skończysz te zabiegi, chyba że są bardzo rozciągnięte w czasie to możesz po każdym zabiegu wysyłać im pismo żeby wracali pieniądze.

  Avatar
  korcio8080
  Uczestnik

  Ja muszę się dopytać o dwie rzeczy. Pierwsza to ile właściwie ubezpieczalnia powinna zapłacić za jeden procent uszczerbku na zdrowiu? Bo siostra miała wypadek i pojawiły się skrajne rozbieżności. Dostała z oc odszkodowanie za 15% uszczerbku na zdrowiu w wysokości 12 tysięcy. Była też ubezpieczona dodatkowo na życie ale uznali jej 13% uszczerbku i dostała niecałe 2 tysiące. To jak to jest że z oc płacą 6 razy więcej?

  Avatar
  ENDrju
  Uczestnik

  korcio to są zupełnie dwie różne rzeczy. Z jednej polisy możesz dostać 15% uszczerbku a z drugiej 13%. Jak masz polisę OC to tam nie ma stałych stawek za zadośćuczynienie i wszystko jest zależne od indywidualnej sprawy. Możesz dostać za 1% 500 zł, a możesz dostać nawet 4 tysiące. Inaczej jest w polisie dodatkowej, tam jest umowa spisywana z ubezpieczalnią i tam masz dokładnie napisane ile wypłacają za 1%

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.