Złamanie podudzia łącznie ze stawem skokowym odszkodowanie

Odszkodowania powypadkowe forum dla poszkodowanych Szkody osobowe Złamanie podudzia łącznie ze stawem skokowym odszkodowanie

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Avatar  ZalotnyXD 2 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • Avatar
  Elwira
  Uczestnik

  Dzień dobry.

  Będąc na wczasach miałam złamanie podudzia łącznie ze stawem skokowym i teraz chodzi mi o odszkodowanie. W szpitalu włożyli mi nogę w gips i zapisali zastrzyki przeciwzakrzepowe. Po tygodniu zgłosiłam się do ortopedy, gdyż ból nie ustępował. Ortopeda stwierdził, że potrzebna jest operacja. Po operacji noga trafiłą do łuski gipsowej na 5 tygodni. O jakie odszkodowanie mogę się starać ? Jestem ubezpieczona w pracy (grupowo).

  Avatar
  adwokat
  Uczestnik

  Jeśli chodzi o to złamanie to jest ono szacowane jako duży uszczerbek. Niestety jeśli chodzi o ubezpieczenia grupowe to nie są one wysokie…. Wycieczka powinna mieć wykupione NNW jesli była organizowana przez jakiegoś organizatora.

  Avatar
  ZalotnyXD
  Uczestnik

  Ale takie grupowe ubezpieczenie jest również ważne, chociaż przyznam że na twoim miejscu przeczytałbym warunki polisy ubezpieczeniowej. Często słyszy się o specjalnych ubezpieczeniach na takie wyjazdy rekreacyjne. Dla pewności tak jak pisałem zajrzyj do tych warunków umowy.

  Wiem że raczej takie ubezpieczenie nie działa jak coś ci się stanie za granicą. Ale jak miałeś wypadek w kraju to w sumie nie powinno być problemu żebyś normalnie dostał odszkodowanie. A kwota to już zależy od tabeli uszczerbku na zdrowiu, musisz taką mieć gdzieś w tych wszystkich dokumentach, tam masz napisane ile procent ci przysługuje

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.